KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848684
nr 1284 8684
Edvin Bodin
(1898-1965), Sverige
Oljemålning, "Vårsol Tänndalen". Signerad, daterad 1953. Olja på pannå, 31x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:21:48
28/10 07:54:20
Edvin Bodin
Läs mer om Edvin Bodin